Karia grup whatsapp

Aklınıza bir şey mi takıldı ?


Adana havalimanı transferleri ile Türkiyenin dört bir yanına vip taşımacılık hizmeti alarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana havalimanı transfer sitemizdeki katagorilerden listeye ulaşabilirsiniz.

Adana vip transfer hizmetini sitemiz de bulunan aramalar kısmından, iletişim bölümünü tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Adana şöförlü araç kiralama hizmetini sitemizde bulunan araçların listesine bakarak bu hizmeti alabilirsiniz. Adana şöförlü araç kiralama ile sizleri en uygun noktadan alıp, gidiş yapacağız yere güvenle ulaşımınızı sağlamaktayız. Detaylı bilgi için iletişim bölümünde bulunan numaradan iletişime geçebilirsiniz. 

Adana vip transferleri ile siz değerli müşterilerimizin rahat ve konforunu düşünerek hizmet vermekteyiz. Adana transferleri hizmeti aldığınız aracı vip özellikler ile donaltarak lüks bir hizmet alamnızı sağlamaktayız.

Adanada bulunan otellere sizi en uygun noktadan alarak, gideceğiniz otellere güvenilir bir şekilde Adana transferleri ulaşımınızı sağlamaktayız. 

Size göndermiş olduğumuz rezervasyon formunun altında belirtilen telefon numarasından 24/7 operasyon merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. (operasyon merkezi telefon numaramız web sayfamızın sağ üst köşesinde de belirtilmektedir.)


Olası sebepler…

 

- Ev, villa ve belirtilen bir adresi bulmak konusunda yerel yönetimlerin veya karayolları kurumunun sorumluluğundaki yönlendirme tabelaların eksiklikleri ve yanlışlıkları.

 

- Otel çıkışlarınızda checkout yapılmış olabileceğinden sürücülerimizin size ulaşamaması, resepsiyon ve otel önünde yoğunluk gibi durumlar. (Bu gibi durumlarda sürücülerimiz resepsiyon görevlilerine bilgi vermektedirler.)


- Trafikte yaşanabilecek bir yoğunluk, yol çalışmaları ve bunun gibi istenmeyen sebeplerden dolayı yaşanabilecek gecikmeler. Bu gibi durumlarda operasyon merkezimiz tarafından size cep telefonunuz aranarak bilgi verilecektir. (Cep telefonunuzun açık olduğuna dikkat etmenizi önemle rica ederiz.)

Size göndermiş olduğumuz rezervasyon formunun altında belirtilen rezervasyon iptal linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Size göndermiş olduğumuz epostanıza ulaşamadığınız durumlarda veya son dakika yaşanan olası iptal durumlarında rezervasyon hizmetlerimizi arayarak iptal edebilirsiniz. (rezervasyon merkezi telefon numaramız web sayfamızın sağ üst köşesinde de belirtilmektedir.)

E-rezervasyon bilgilerinizde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri eposta göndererek veya rezervasyon hizmetlerimizi arayarak iletebilirsiniz.

Önemli not:

Sizlere operasyonel anlamda daha sağlıklı hizmet verebilmemiz için önceki yapmış olduğunuz rezervasyon formunu iptal etmenizi ve yeni rezervasyon formu doldurmanızı rica ederiz.

Evet, Son dakika rezervasyonlarınız veya internete erişebilirlikte yaşayacağınız sorunlar karşısında telefonla 24/7 rezervasyon yapabilirsiniz.

Önemli not:

Telefonda almış olacağımız rezervasyon bilgilerinde oluşabilecek yanlışlıkları, yanlış bilgi akışı gibi olasılıkları önlemek amaçlı tercihimiz web sayfamızdan sadece 2 dakikanızı alacak kadar anlaşılır ve kullanışlı olan rezervasyon formunu doldurmanızdır.

Rezervasyonunuzu rezervasyon hizmetlerimizi arayarak veya eposta göndererek iptal edebilirsiniz. (Telefonla ve epostayla iptallerinizde rezervasyonda belirtmiş olduğunuz ad soyadını veya unvanı belirtmeniz yeterlidir.) 

Rezervasyon bilgilerinizde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri rezervasyon hizmetlerimizi arayarak veya eposta göndererek iletebilirsiniz.

Hayır, Belirtilen transfer hizmet bedeli dışında asla ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz.

Ödemenizi gelişinizde rezervasyon formunda belirtmiş olduğunuz para birimiyle sürücümüze nakit olarak yapabilirsiniz.

Hayır, ödeme sistemimizde gelişte ödeme sadece nakit olarak yapılabilmektedir. (Ödemelerinizi web sayfamızdan kredi kartı ve diğer ödeme sistemleri ile yapabilirsiniz) 

Evet, konfirmesini yapmış olduğumuz rezervasyonunuzda tek fiyat garantimiz vardır.

Evet, sürücülerimizde bulunan kaşeli ve imzalı ücret alındı tahsilât makbuzunu alabilirsiniz.

Petrol fiyatlarında veya döviz kurlarında yaşanabilecek dalgalanmalardan dolayı fiyatlarda -/+ değişimler oluşması söz konusudur.

Olası bir rötar için gecikme süresi gözetmeksizin sizden ekstra ücret almıyoruz.

Uçağınızın rötarlı iniş saatinde ilgili personelimiz hazır bulunacaktır ve sizi havaalanında çaresiz bırakmayacağımıza emin olabilirsiniz.

Önemli not:

Uçağınızın belirtilen rötarlı saatten erken inmiş olması ve takip etmekte olduğumuz uçuş ekranının veri kaynağı olan yetkili kurumun erken iniş bilgisini yayınlamaması veya ilgili havayolu firmasından net bilgi alınamaması ya da yanlış bilgi yayınlanması gibi durumlar yaşanmaktadır.
 
Böyle bir durum karşısında ilgili personelimiz çıkışta bulunmuyorsa lütfen 24/7 operasyon merkezimizden bizimle irtibata geçiniz. (operasyon merkezi telefon numaramız web sayfamızın sağ üst köşesinde de belirtilmektedir.)

Evet, evcil hayvanınızla yolculuk yapabilirsiniz.

Önemli not:

Sürüş güvenliği ve araçlarımızdaki hijyen yönetmeliği gereği evcil hayvanınızı kafesinde taşımanız gerekmektedir.

İç hat uçuşlarınızda 1 saat, Dış hat uçuşlarınızda 2 saat önce havalimanında bulunmanız gerekmektedir.

Önemli not:

Türk Havayollarının(THY) yurtdışı uçuşları İstanbul aktarmalı olduğundan ve checkin işlemleri İstanbul da yapıldığından dolayı 1 saat önce olmanız yeterlidir ve gidiş terminaliniz İç hatlar gidiş kapısıdır.

Operasyon merkezimizden veya sürücülülerimizden dönüş transferinin zamanlaması konusunda tavsiye niteliğinde bilgi alabilirsiniz.

Hayır, Kanunlar ve hijyen yönetmeliği gereği araçlarımızda tütün, sigara ve alkol içilememektedir.

Hayır, trafik ve karayolları yönetmelikleri gereği transfer aracının kapasitesinden fazla yolcunun taşınması kanunen yasaktır.

Web sayfamızda araç seçeneklerinde görmüş olduğunuz araçlar kullanılmaktadır. Transfer araçlarımız maksimum 3 yaşında, kaliteli ve klimalı olup, periyodik bakımları düzenli olarak takip edilmektedir.

Transfer araçlarımızda standart olarak 4 adet farklı sigortalar mevcuttur.

- Araç Kaskosu
- Zorunlu Trafik Sigortası
- Zorunlu Karayolu Taşımacılık Mali Sorumluluk Sigortası
- Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası
 

Hayır, Herhangi bir fiyat farkı talep edilmez.

Operasyonel anlamda transfer aracı değişiklikleri, rötarlı uçak inişlerindeki yoğunluklar paralelinde veya diğer sebeplerden dolayı rezervasyonunuzda belirtmiş olduğunuz araçtan farklı olarak aynı kategoride veya üst kategoride bir aracın gelmesi söz konusu olabilir.

Evet, rezervasyon formunuzdaki bilgileriniz rezervasyon kayıt departmanımız tarafından kontrol edildikten sonra formda belirtmiş olduğunuz eposta adresinize onaylanarak gönderilmektedir.

Türkiye yerel mesai saatleri içinde onay formunuz ortalama 30 dakika içinde gönderilmektedir. Yerel mesai saatleri dışında rezervasyon yaptıysanız, mesai başlangıcında rezervasyonunuz onaylanacaktır.
 
Onay formunuzun ulaşmamasının olası sebepleri…

- Yerel mesai saatleri dışında olmamız.
 
- Nadirde olsa size göndermiş olduğumuz onay formunuzu içeren epostanın kişisel eposta sağlayıcınızın veya kurumsal eposta uzantılarınızda şirket sunucularının güvenlik duvarlarının karmaşık yapısından kaynaklanabilecek spam algılamasından dolayı gelen kutunuza düşmemesi.

- Web sayfamızın rezervasyon sayfasında formu doldururken kullanabileceğiniz alfabe ve sayı karakterleri harici karakterlerin şirket sunucularımızdaki hassas yapıdan kaynaklanan spam algılamasının tetiklemesiyle epostanızın güvenlik duvarına takılması sonucu epostanızın tarafımıza ulaşmaması.

Belirli bir sürede onay epostanız size ulaşmadıysa veya rezervasyon talebinizin iletimi konusunda tereddüt taşıyorsanız lütfen rezervasyon hizmetlerimizi arayarak veya eposta göndererek bizimle iletişime geçiniz. 
 

Evet, firmamız Bodrum, Dalaman, İzmir ve Antalya havalimanlarında yılın 365 günü 24/7 hizmet vermektedir.

Sizlere daha kaliteli ve sağlıklı hizmet verebilmemiz için rezervasyon formunda bilgilerinizi tam ve eksiksiz doldurmanızı önemle rica ederiz.

Geliş veya dönüş transferlerinizde yaşanabilecek olası zaman değişiklikleri, trafikte yaşanabilecek bir yoğunluk, yol çalışmaları ve bunun gibi istenmeyen sebeplerden dolayı yaşanabilecek durumları size iletebilmemiz için rezervasyon sırasında mobil telefonunuzu belirtmenizi varsa 2. hattınızın numarasını veya yanınızda yolculuk yapacaklardan birinin mobil telefonunu belirtmenizi önemle rica ederiz.


Mobil telefon numaranızı veya numaralarınızı doğru, eksiksiz olarak girdiğinizi kontrol etmenizi önemle rica ederiz.

Sürücü personeli alımında Ulaştırma Bakanlığı’nın zorunlu kıldığı “SRC Belgesi”, Karayolu Taşıma Yönetmeliğince zorunlu olan “Psikoteknik Belgesi” ve minimum “5 yıllık ehliyet” ön şartlarımız olup aday sürücüler bölgeye ve işine hakim kişiler arasından seçilmektedir.

Kadromuza yeni katılan tüm sürücülerimize 12 saatlik “Profesyonel Sürüş Teknikleri Eğitimi” verilmektedir.

Evet, özel transferlerde ücretlendirme araç bazında olup kişi sayınıza göre binek otomobilden otobüse kadar farklı araçlar tercih edilebilirsiniz.

Özel transferler de araç beklemesi kesinlikle yapılmamaktadır. Aracınız bagajlarınız yüklendikten ve siz transfer aracına bindikten sonra araç hareket etmektedir.

Operasyonel organizasyonumuz 1 gün öncesinden planlandığından dolayı programlanan uçuş saatinizden 3 saat öncesi bildirimlerinizde elimizden gelen kolaylığı ve esnekliği gösterme bilinciyle yardımcı olmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.
 
Programlanan uçuş saatinize 3 saat ve üstü kalan bildirimlerinizde iş programımızda mümkün olan en uygun düzenlemeyi yaparak size en uygun zamanlamayı vermeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Evet, sürücülerimiz memnuniyetle size bagajlarınızı taşımak konusunda yer zaman ve koşullar gözetmeksizin yardımcı olacaktır.

Firmamız, Sürücülerimiz ve vermiş olduğumuz hizmet hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve düşüncelerinizi e posta adresimize iletmeniz.
 
Sizlere daha kaliteli hizmet, katma değeri olan, yenilikçi çözümler üretebilecek dinamik bir şirket politikası ve vizyonu oluşturabilmek anlamında bizim için eşsiz bir hazine olacağı kanısındayız.
Copyright 2019 © adanatransferleri.com

istanbul escort, avrupa yakası escort, halkalı escort, çapa escort, şirinevler escort, avcılar escort, şirinevler escort, beylikdüzü escort